Pozinkované potrubí zásobování vodou

Pozinkované potrubí zásobování vodou

Informace o produktu GP potrubí je druh materiálu pro stavbu. Skládá se z pozinkovaného ocelového pásu. Společný zinkový povlak je 30-40g / ㎡, ale také může být až 275g / ㎡ podle poptávky zákazníka. Ale zinkový povlak vyšší, cena vyšší. A vysoký zinkový povlak bude mít MOQ, obvykle...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Informace o produktu

Pozinkované potrubí vody je za tepla máčené pozinkované potrubí, které mohou být použity pro zásobování vodou.

Za tepla máčené pozinkované trubky se skládá z horké válcované černé trubky, pak budeme pozinkované to, který se liší od pre pozinkované ocelové trubky. Zinkový povlak je kolem 220g / ㎡.Zinkový povlak může také podle požadavků zákazníka dosáhnout 500g / ㎡-600g / ㎡.

Pozinkované opatření mají 2 druhy, jeden visí pokovování, který zinek povlak je vyšší. Dalším je vyfukování, zinkový povlak je nižší než zavěšení pokovování, ale není na východ, aby se objevila zinková struska.

Životnost horké pozinkované trubky obvykle 8 rok až 10 let.

Vítejte na dotaz!

(výrobní tok:)

 steel pipe

Tovární show

Máme vlastní továrnu, posíláme nějaké fotky pro vaši referenci. Vítejte v naší továrně.

steel pipe

steel pipe

steel pipe

 

TYT výhody

 

 

1.TYT se zavazuje k dlouhodobému rozvoji a vytváření vysoce kvalitních produktů a služeb. Máme dodavatele dlouhodobé spolupráce se stejnou snahou o kvalitu a servis, stabilitu a sílu, abychom udrželi kvalitu.

2.Salt mlha odolnost proti korozi testování může udržet alespoň 8 hodin bez koroze situace.

3.Na pasivačním procesu máme vlastní vzorec, který je lepší;

4.Máme plně uzavřené, čisté a uklizené moderní logistické skladovací centrum, které může poskytnout službu one-stop pro skladování, balení, fakturaci a dodávku řady pozinkovaných výrobků vyrobených potrubím pro zákazníka.

5.Kapacita balení je 20-25 kontejnerů denně, přesnost balení může dosáhnout 100%;

6.There je stavební plocha 19.000 metrů čtverečních, a moderní hluboké zpracování dílna, která může dodávat následující s, takže závit na spřádku uvnitř i vně, olejování, stříkání barvy, řezání, ohýbání, smršťování díry, balení, balení a další hluboké procesní služby pro ocelové trubky.

Hot Tags: pozinkované potrubí zásobování vodou, vyrobené v Číně, výrobci, dodavatelé

Dotaz

You Might Also Like