GI uhlíkové pozinkované kulaté ocelové potrubí

GI uhlíkové pozinkované kulaté ocelové potrubí

GI uhlíkové pozinkované kolo ocelové potrubí, Tianjin Tianyingtai Steel Pipe Co., Ltd byla založena v 200 1, nachází se na největším svařované trubky výrobní základny v město Tianjin, Čína. Naše hlavní produkty jsou ERW s teel trubky, pozinkované ocelové trubky, čtvercové/obdélníkové ocelové potrubí, máme 9 výrobních linek...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

GI uhlíkové pozinkované kruhové ocelové potrubí

Tchien-ťinTianyingtaiSteel Pipe Co., Ltd byla založena v 2001, nachází na největší svařované trubky výrobní základny v Město Tianjin,Čína. Naše hlavní produkty jsouERWsTeel trubky, pozinkované ocelové trubky, čtvercové/obdélníkové ocelové trubky,Máme 9 výrobních linek pro ocelové trubky, různé druhy 10 zpracování výrobních linek a zařízení 50 sad pro výrobků z oceli. Roční výrobní kapacita 500 000 tun.

Máme760 zaměstnanců,35000bez prachu workshop, 17roky zkušeností, ISO, CE & certifikace Lloyd's, jednu hodinu dosáhnout přístavu Tianjin, to je, jak jsme udržet vynikající kvalitu a konkurenceschopné nabídky pro globální váženým zákazníkům. V dnešní dobějsmeexportovat doa okolí100 zemí a široce používané ve stavebnictví, ocelové struktury, tekutin, strojů atd.

Výrobce:

image.png

image.png


image.png

Certifikát

image.pngimage.png


Hot Tags: GI uhlíkové pozinkované kruhové ocelové potrubí, vyrobené v Číně, výrobci, dodavatelé

Dotaz

You Might Also Like