HDG potrubí pro skleníkový materiál

HDG potrubí pro skleníkový materiál

1. Úvod do HDG potrubí Prvním krokem k výrobě HDG potrubí je moření, aby se po čištění kyselinou odstranil oxid železa na povrchu ocelové trubky očištěním nádrže na směsný vodný roztok chloridu amonného nebo chloridu zinečnatého nebo chloridu amonného a chloridu zinečnatého, a pak poslal do horké ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

1. Úvod do potrubí HDG

Prvním krokem k výrobě trubky HDG je moření, aby se po čištění kyselinou odstranil oxid železa na povrchu ocelové trubky, vyčištěním nádrže na směsný vodný roztok chloridu amonného nebo chloridu zinečnatého nebo chloridu amonného a chloridu zinečnatého a poté se odešle do žárová pokovovací nádrž. Složitá fyzikální a chemická reakce matrice ocelové trubky a roztaveného povlaku vytvořila silnou a korozivzdornou strukturu vrstvy slitiny zinku a železa. Vrstva slitiny je integrována s vrstvou čistého zinku a matricí z ocelových trubek. Proto je jeho odolnost proti korozi silná.

1. Rovnoměrnost zinkové vrstvy: vzorky potrubí HDG jsou 5krát impregnovány v roztoku síranu měďnatého, aniž by zčervenaly (měděný povrch)

2. Kvalita povrchu: povrch trubky HDG musí mít úplnou pozinkovanou vrstvu a nesmí zde být žádné nepotažené černé skvrny a bubliny, což umožňuje existenci malého drsného povrchu a místního nádoru zinku.

3. Hmotnost pozinkované vrstvy: podle požadavků kupujícího lze ke stanovení hmotnosti zinkové vrstvy použít HDG Pipe. Průměrná hodnota by neměla být menší než 500 g / m2 a velikost vzorku by neměla být menší než 480 g / m2.

hot dipped galvanized pipe

2. Specifikace produktu HDG Pipe

HDG pipe

3. Výrobní proces potrubí HDG

production process.png

4. HDG potrubí Factory Úvod

Hlavními produkty společnosti Tianjin Tianyingtai Steel Pipe Co., Ltd jsou: HDG potrubí, svařované potrubí, pozinkované potrubí, spirálové potrubí, pozinkované ocelové potrubí atd. Továrna vždy dodržuje kvalitu produktu a zákaznický servis jako první věc. Továrna je přísně v souladu s normou ISO9001: 2000. Je zaveden standardní systém řízení kvality, od výzkumu a vývoje, nákupu surovin, zpracování a výroby, kontroly testování, přepravy až po poprodejní servis, nastavení systému dokonalého řízení. Zlepšit úroveň správy a věnovat více pozornosti zákazníkům' spokojenost, neustále poskytovat zákazníkům uspokojivé produkty. Můžeme také poskytnout všechny druhy kvalifikovaných produktů podle zákazníků' požadavky a neustále uspokojovat potřeby zákazníků.

Hot Tags: HDG potrubí pro skleníkový materiál, vyrobené v Číně, výrobci, dodavatelé

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit