Zapálená pozinkovaná lešení

Tianjin Tianyingtai ocelové trubky Co, Ltd & Tianjin Tianyingtai Dovoz a vývoz Trade Co,Ltd specializující se na výrobu a vývoz ocelových trubek a lešení systémy pro více než 10 let. Máme 13 výrobních linek a máme také vlastní zpracovatelské dílny a laboratoře, které splňují požadavky našich klientů. Můžeme udělat testy, které potřebujete k zajištění vysoké kvality a obvykle naše ceny také konkurenceschopné.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Za tepla máčené pozinkované lešení trubka

Popis produktu
Za tepla máčené pozinkované lešení trubka
StandardníVnější průměrTolerance průměruTloušťka stěnyTolerance tloušťkyDélkaTolerance délky

Q235 Q345

PalcovýMmMmMmMmMmMm
1-1/248.3+/- 0,51.5-5.0+/- 0,1 mm3000-12000-0, +20.

 

Zobrazit produkt

21.jpg

2Hot Dipped Galvanized Scaffolding Tube Hot Dipped Galvanized Scaffolding Tube

 3

 

Materiál/charakteristika:

1.Tianyingtai se zavázala k dlouhodobému rozvoji, vytváření vysoce kvalitních produktů a služeb, se stejnou snahou o kvalitu a služby, stabilní, silné, dlouhodobé spolupráce dodavatelů surovin, jako je Haigang, Yurunde, atd., s cílem maximalizovat konzistenci a stabilitu materiálů, vzhled výrobku a vnitřní kvalitu;

2.Suroviny třída: Q195, 235, 235B a Q345 ...

3.The zinkový povlak může přizpůsobit pro zákazníky, až 700 gramů.

4.In pasivačním procesu máme vlastní patenty na vynálezy - pozinkované potrubí pasivace kapalina automatický postřikovací systém pro zajištění rovnoměrné přilnavosti, vysoká pasivace účinnost, krásný vzhled.

 

Výrobní procesy:

.jpg

Naše výhody

Pět komparativních výhod:

1.Thajsko, máme nejnižší anti-dumping v Číně. (3.22%).

2.Factory a experimentální testovací centrum pro dosažení nákladů a kontroly kvality.

3.Processing linky, může uspokojit různé požadavky zákazníků. Výroba a zpracování služby na jednom hledisko.

4.Is první pětky v Tchien-ťinu.

5.Spolupracujeme s Alibabou již 11 let, jsme dodavatel zlata a hodnocený dodavatel, jsme jednou z prvních šarží společností, které v tomto odvětví vyrábějí vývozce.

Všechny položky našich produktů a související testy takto:

1.ERW černá kulatá trubka (ASTM A53, GB..)

2.Weld černý čtverec / obdélníkové trubky (ASTM A500, GB,...)

3.Hot dip pozinkované kulaté trubky (BS 1387, ASTM A53, GB ,...)

4.Hot dip pozinkované náměstí / obdélníkové trubky (ASTM A500, GB ...)

5.Pre-pozinkované náměstí / obdélníkové / kulaté trubky, za studena válcované černé žíhané nebo světlé hotové trubky.

6.Spirálová ocelová trubka

7.Seamless potrubí (ASTM A53,A106B,)

8.Oválná trubka v pozinkovaném a černém povrchu

9.LTZ... speciální velikosti potrubí

10.Ocelová vrtule, ocelová prkna, ocelová lešení potrubí a příslušenství ... ocelový konstrkceční materiál

11.Steel úhel, plochá tyč, kulatá tyč, sqaure bar,

12.H,I,U,C,T,Y,W... ocelový nosník/kanál

13.Deformovaná ocelová tyč

14.Hot válcované a za studena válcované ocelové plechy / cívky v černé, pozinkované, barevně potažené povrchu.

Aplikace produktu

_04.jpg

Oblast použití a použití:

Základní budova, skleníková konstrukce, vysokorychlostní plot. Fotovoltaický stent, sportovní vybavení, atd.

Naše služby

Pět slibů:

1.Quality: Přísně kontrolujte kvalitu prostřednictvím tří úrovní. První úroveň, test kvality na výrobní lince. Druhá úroveň, test kvality při ustácení. Třetí úroveň, zkouška kvality před nakládkou.

2.Timeliness: 24 hodin on-line. Poskytovat poradenské a cenové služby pro zákazníky po celou dobu.

3.Veracity: Přísně dodržujte zákaznický standard, abyste zajistili toleranční rozsah a splnili požadavky zákazníka.

4.Integrity: Pokud si zákazník stěžuje na kvalitu výrobků, naše společnost s nimi bude aktivně spolupracovat na vyřešení problému. Pokud je to odpovědnost naší společnosti, poneseme odpovídající odpovědnost a náhradu.

5.Longevity: Navázat dobrý dlouhodobý vztah se zákazníky.

Čtyři případy

.jpg

1.Během 2017 Canton Fair, zákazník, který přišel z Bolívie koupil 500 tun hot-dip pozinkované ocelové trubky od naší společnosti. Po skončení cantonského veletrhu se bolivijští zákazníci vrátili do země, aby zaplatili zálohu, ale vzhledem k situaci na trhu vzrostly suroviny o 300 RMB za pouhé dva dny. V době, kdy byl vklad přijat, byl příkaz již v deficitu. Stále jsme však trvali na plnění smlouvy, která položila pevný základ pro dlouhodobou spolupráci se zákazníky.

 

2.In 2016, Hanjin lodní společnost zkrachovala. Naše společnost měla 14 kontejnerů, které byly vyloženy hanjinskými majiteli lodí do Singapuru. Původně měl jet do Rangúnu v Myanmaru. Ve stavu, kdy byl přijat zůstatek zákazníka, se naše společnost snaží co nejdříve převést zboží do přístavu Yangon a převzala iniciativu, aby nesla dodatečné náklady. Tato akce získala velkou důvěru od zákazníků.

 

3.Máme japonského zákazníka, zažíváme návštěvu továrny na začátku, vyrábíme vzorky, odesíláme vzorky zákazníkům, testované vzorky, vyjednávání a řadu procesů, které byly vysledovány jeden rok před tím, než skutečně zadávat objednávky. Poté byla spolupráce několika objednávek velmi hladká.

 

4.In prosinci 2016 navštívil naši továrnu významný zákazník z Malajsie, navštívil také další továrny v Tchien-ťinu. Vzhledem k jeho velkému objemu objednávek byla naše nabídka o pět dolarů vyšší než ta druhá, takže jsme nedostali objednávku. Později továrna druhé strany nedodála zboží zákazníkům včas a kvalita také nastala v některých problémech. Podruhé, zákazník zadal objednávku pro nás,a oba jsme velmi spokojeni s spoluprací až do teď.


Ostatní produkty

Kromě za tepla máčené lešení trubka, můžeme také vyrábět lešení systémy, cívka, ocelové prkno, ocelové desky, lešení vrtule, jack základna ...


Informace o společnosti

.jpg

Tianjin TianYingTai (TYT) Ocelová trubka Co, Ltd se nachází v Jinghai, Tianjin, který se profesionálně zabývá prodejem oceli, zpracování oceli, skleníkové inženýrství s příslušenstvím a vývozu podnikání. To bylo zkušený pro 15 let tak daleko. Máme 13 výrobních linek pro různé druhy ocelových trubek, 10 výrobních linek na zpracování a 2 ekologické výrobní za tepla-máčené zinkovací linky. Nejenže můžeme vyrábět 450.000 tun různých velikostí ERW ocelové trubky, ale také může vyrábět hluboké zpracování potrubí s 100.000 tun. Naše roční výrobní kapacita hot máčené ocelové trubky je 200.000 tun, kapacita skleníkového inženýrského materiálu je 250.000 tun a dálniční sloup a svodidla je 200.000 tun.

.jpg

Tianjin TianYingTai Imports & Export Trade Co., LTD je naše exportní společnost. V roce 2016 jsme dosáhli obchodní kapacity 60 000 tun.  Naše výrobky jsou široce používány v zemědělství, chovu zvířat , chemický průmysl, stroje, stavebnictví, utility, vozidla a dalších oblastech. Naši zákazníci jsou z Asie, Středního východu, jihovýchodní Asie, Evropské unie a dalších zemí.


_08.jpg

Kontrola kvality:

1.Our továrna má své vlastní "experimentální testovací centrum". Certifikát akreditace laboratoře CNAS (druhý soukromý podnik pro získání tohoto certifikátu)

2.Control kvalita přísně. První průchod je kontrola kvality na výrobní lince,Druhý průchod je úplná kontrola kvality výroby .

3.Máme mezinárodně uznávané certifikáty, ISO, CE, LR, filipínský certifikát, také podporují testování třetích stran, jako SGS, BV, ect.


Balení a dodávka:

  1. Podrobnosti o balení: Ve svazku s pozinkovaným pruhem nebo jako požadavky zákazníků.

  2. Dodací lhůta: Obvykle 25-35 dní po obdržení zálohy nebo LC.

名片1


 

 

Hot Tags: za tepla máčené pozinkované lešení trubka, vyrobené v Číně, výrobci, dodavatelé

Dotaz

You Might Also Like