Žárové ocelové potrubí ponořené za tepla pro oplocení materiálu

Žárové ocelové potrubí ponořené za tepla pro oplocení materiálu

Žárově pozinkované trubky jsou pozinkovány pro obecné ocelové trubky, aby se zlepšila odolnost ocelových trubek proti korozi. Pozinkovaná ocelová trubka se dělí na dva typy: žárové zinkování a galvanické zinkování. Žárově pozinkovaná vrstva je silná, náklady na galvanické zinkování jsou nízké a povrch není příliš hladký.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Informace o produktu

Žárově pozinkovaná trubka se získává reakcí roztaveného kovu se železnou matricí za vzniku slitinové vrstvy, čímž se kombinuje substrát a pokovovací vrstva. Žárové zinkování je nejprve moření ocelové trubky, aby se odstranil oxid železa na povrchu ocelové trubky, po moření se promyje vodným roztokem chloridu amonného nebo chloridu zinečnatého nebo směsným vodným roztokem chloridu amonného a chlorid zinečnatý, a pak se krmí. Žárová pokovovací nádrž. Žárové zinkování má výhody rovnoměrného pokovování, silné přilnavosti a dlouhé životnosti. Matice ocelových trubek a roztavený pokovovací roztok procházejí složitými fyzikálními a chemickými reakcemi za vzniku korozivzdorné struktury vrstvy slitiny zinku a železa. Slitinová vrstva je integrována s vrstvou čistého zinku a základnou ocelové trubky. Proto je jeho odolnost proti korozi silná.

image


aplikace

V současné době je železná trubka používaná na plyn, skleník a topení také pozinkovanou trubkou. Pozinkovaná trubka se používá jako vodní trubka. V potrubí se vytváří velké množství rzi. Žlutá voda vytékající nejenže znečišťuje sanitární keramiku, ale také obsahuje bakterie, které rostou na nerovných vnitřních stěnách a způsobují ve vodě korozi. Obsah těžkých kovů je příliš vysoký, což vážně ohrožuje zdraví lidského těla. V šedesátých a sedmdesátých letech začaly vyspělé země světa vyvíjet nové typy trubek a zakázány pozinkované trubky. Ministerstvo výstavby a další čtyři ministerstva a komise rovněž vydaly dokument, který objasňuje, že pozinkované trubky budou od roku 2000 zakázány. V současné době se pozinkované trubky v potrubích studené vody v nových obytných oblastech používají jen zřídka. Některé okresy používají pro teplovodní potrubí pozinkovaná potrubí.

6


Technologický požadavek

1, značka a chemické složení

Jakost a chemické složení oceli pro pozinkované ocelové trubky musí odpovídat jakostnímu a chemickému složení oceli pro černé potrubí uvedené v GB 3092.

2, výrobní metody

Způsob výroby černé trubky (svařování v peci nebo elektrické svařování) vybírá výrobce. Galvanické zinkování se provádí žárovým zinkováním.

3, závitové a potrubní spoje

3.1 Pozinkované ocelové trubky s dodáním závitu, závit by měl být vyroben po pozinkování. Vlákna musí vyhovovat ustanovením YB 822.

3.2 Spoje ocelových trubek musí vyhovovat ustanovením YB 238; kujné litinové potrubní spoje musí vyhovovat ustanovením YB 230.

4. Mechanické vlastnosti Mechanické vlastnosti ocelových trubek před galvanizací musí odpovídat ustanovením GB 3092.

5. Rovnoměrnost pozinkované vrstvy Pozinkovaná ocelová trubka musí být testována na rovnoměrnost pozinkované vrstvy. Vzorek ocelové trubky nesmí být zčervenal (pokovení mědí) nepřetržitým ponořením do roztoku síranu měďnatého po dobu 5krát.

6. Zkouška ohybem za studena Zinkovaná ocelová trubka se jmenovitým průměrem nejvýše 50 mm se zkouší na ohyb za studena. Úhel ohybu je 90 ° a poloměr ohybu je 8krát větší než vnější průměr. Zkouška se provede bez plniva a svar vzorku se umístí na vnější nebo horní část směru ohybu. Po zkoušce by ve vzorku neměly být žádné praskliny a stejný jev jako odlupování zinkové vrstvy.

7. Hydrostatická zkouška Hydrostatická zkouška se provádí v černé trubici, nebo lze místo hydrostatické zkoušky použít zkoušku vířivými proudy. Velikost srovnávacího zkušebního tlaku nebo vířivého proudu by měla splňovat požadavky GB 3092.

Mechanické vlastnosti oceli jsou důležitými ukazateli pro zajištění konečných vlastností (mechanických vlastností) oceli, která závisí na chemickém složení oceli a systému tepelného zpracování. Ve standardu ocelových trubek jsou vlastnosti tahu (pevnost v tahu, mez kluzu nebo mez kluzu, tažnost), indexy tvrdosti a houževnatosti a vlastnosti vysoké a nízké teploty požadované uživateli specifikovány podle různých požadavků na použití.


Hot Tags: žárově ocelová trubka pro oplocení, vyrobená v Číně, výrobci, dodavatelé

Dotaz

You Might Also Like