Pozinkovaná ocelová trubka

- Jul 27, 2020-

Pozinkované potrubí

Ocelové trubky jsou legálně pozinkovány, když jsou ponořeny do roztaveného zinku. Tento zinkový povlak pomáhá předcházet rzi. Po desetiletích používání se však na vnitřních částech potrubí hromadí koroze a rez, což může způsobit problémy. ... Pokud je povrch dýmky barva penny, pak je pravděpodobně dýmka vyrobena z mědi.


Pozinkovaná ocel může být vyrobena z pevného vodovodního nebo hadicového materiálu, který odolává korozi před vystavením vodě nebo živlům. Používá se pro vodovodní potrubí nebo jako silné potrubí pro venkovní použití.


Pozinkovaná trubka byla potažena vrstvou zinku. Zinek poskytuje bariéru proti korozi, takže potrubí může být vystaveno vnějším okolním prvkům. Ochranná bariéra je stejně účinná proti poškození vnitřní vlhkostí.


Kde to bylo použito'


Tento typ potrubí se používá v různých nastaveních. Před rokem 1970 byla galvanizovaná ocel využívána pro vodovodní potrubí ve stavebnictví. Používá se ve venkovních aplikacích všude tam, kde je požadována pevnost oceli, jako jsou ploty a zábradlí, lešení a jako ochranné zábradlí.