50mm pozinkovaná ocelová trubka

50mm pozinkovaná ocelová trubka

Je široce používán v konstrukci, průmyslových potrubích, vodovodních potrubích, plastových ocelových dveřích a oknech, plotových zařízeních, telekomunikačních trubkách a skleníkových trubkách pro různé pěstování a šlechtění. A my se specializujeme na výrobu ocelových trubek více než 10 let.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

50mm pozinkovaná ocelová trubka


Popis výrobku


Vnější průměr: 50 mm

Tloušťka stěny : 0,8-2,75 mm

Zinkový povlak: 40-275 g / m2

Zobrazit produkt

21.jpg

15

30

Materiál / charakteristika:

1. Tianyingtai se zavazuje k dlouhodobému rozvoji, vytváření vysoce kvalitních produktů a služeb se stejným úsilím o kvalitu a služby, stabilní, silné a dlouhodobé dodavatele surovin pro dlouhodobou spolupráci, jako jsou Haigang, Yurunde atd., maximalizovat konzistenci a stabilitu materiálů, vzhled produktu a vnitřní kvalitu;

2. třída surových materiálů: Q195, 235, 235B a Q345 ...

3. Zinkový povlak lze přizpůsobit zákazníkům, až 280 gramů.

4. Čistota zinkového drátu je 99,99% obsahu zinku s vysokou čistotou. Aby zůstal antikorozní svar.

5. Průměr zinkového drátu je 1,5 mm, který má skvělou ochranu při svařování.

6. Zkouška solným postřikem může bez koroze vyhovět nejméně 8 hodin.

7.V procesu pasivace máme vlastní patenty na vynález - pozinkovaný potrubní pasivační kapalný automatický stříkací systém, který zajišťuje rovnoměrnou přilnavost, vysokou účinnost pasivace, krásný vzhled.

8. V listopadu 2014 byla uznána jako& ldquo; Tianjin Famous Trademark& rdquo; Výbor pro dohled nad trhem a kvalitou Tianjin. Ocelová trubka vyráběná a prodávaná společností byla hodnocena jako& ldquo; Tianjin Famous Brand Product& rdquo; vládou města Tchien-ťin. a udržovat po mnoho let.

Výrobní procesy:

.jpg

Naše výhody

Pět komparativních výhod:

1. Thajsko má nejnižší antidumpingový režim v Číně. (3,22%).

2. Tovární a experimentální testovací centrum k dosažení kontroly nákladů a kvality.

3. Zpracování linek může uspokojit různé požadavky zákazníků. Výroba a zpracování komplexní služby.

4. Je prvních pět v Tianjinu.

5. Spolupracujeme s Alibaba již 11 let, jsme dodavatelem zlata a posuzovaným dodavatelem, jsme jednou z prvních várek společností, které vyvážejí v tomto odvětví.

Všechny položky našich produktů a související testy jsou následující:

1. ERW černá kulatá trubka (ASTM A53, GB ..)

2. Svařujte černé čtvercové / obdélníkové potrubí (ASTM A500, GB, ...)

3. Žárově pozinkovaná kruhová trubka (BS 1387, ASTM A53, GB, ...)

4. Žárově pozinkovaná čtvercová / obdélníková trubka (ASTM A500, GB ...)

5. Předem pozinkovaná čtvercová / obdélníková / kulatá trubka, za studena válcovaná černá žíhaná nebo jasně dokončená trubka.

6. Spirálová ocelová trubka

7. Bezešvé potrubí (ASTM A53, A106B,)

8. Oválná trubka v pozinkovaném a černém povrchu

9. LTZ ... potrubí speciální velikosti

10. Ocelová podpěra, ocelové prkno, ocelové lešení a příslušenství ... ocelový konstrukční materiál

11. Úhel oceli, Plochá lišta, kulatá lišta, lišta sqaure,

12. H, I, U, C, T, Y, W ... ocelový nosník / kanál

13. Deformovaná ocelová tyč

14. Hot válcované& ocelový plech / svitek válcovaný za studena v černém, pozinkovaném, barevně potaženém povrchu.

Aplikace produktu

_04.jpg

Oblast použití a použití:

Základní budova, stavba skleníku, vysokorychlostní plot. Fotovoltaický stent, sportovní vybavení atd.

naše služby

Pět slibů:

1. Kvalita: Přísně kontrolujte kvalitu prostřednictvím tří úrovní. První úroveň, test kvality na výrobní lince. Druhá úroveň, test kvality během skladování. Třetí úroveň, test kvality před načtením.

2. Včasnost: 24 hodin online. Poskytujte zákazníkům konzultační a cenové služby po celou dobu.

3. Volnost: Striktně dodržujte zákaznický standard, abyste zajistili rozsah tolerance a splnili požadavky zákazníka'

4. Integrita: Pokud si zákazník stěžuje na kvalitu produktů, bude s ním naše společnost aktivně spolupracovat při řešení problému. Pokud je to odpovědnost naší společnosti, poneseme odpovídající odpovědnost a náhradu.

5. dlouhověkost: navázat dobrý dlouhodobý vztah se zákazníky.

Čtyři případy

.jpg

1. Během kantonského veletrhu 2017 koupil zákazník z Bolívie od naší společnosti 500 tun žárově pozinkovaných ocelových trubek. Po skončení kantonského veletrhu se bolivijští zákazníci vrátili do země, aby zaplatili zálohu, ale kvůli trhu situace vzrostla za pouhé dva dny o 300RMB. V době, kdy byl vklad přijat, byla objednávka již v deficitu. Stále jsme však trvali na plnění smlouvy, která položila pevný základ pro dlouhodobou spolupráci se zákazníky.

2. V roce 2016 zkrachovala lodní společnost Hanjin. Naše společnost měla 14 kontejnerů, které vyložili majitelé lodí Hanjin do Singapuru. Původně bylo zamýšleno jet do Yangonu v Myanmaru. Ve stavu, v jakém byl obdržen zůstatek zákazníka& rsquo ;, se naše společnost pokusila co nejlépe převést zboží do přístavu Yangon co nejdříve a převzala iniciativu, aby nesla další výdaje. Tato akce si získala velkou důvěru od zákazníky.

3.Máme japonského zákazníka, na začátku zažíváme návštěvu továrny, vyrobené vzorky, zaslané vzorky zákazníkům, testované vzorky, vyjednávání a řadu procesů, sledovaných jeden rok před skutečným zadáváním objednávek. Poté byla spolupráce několika objednávek velmi plynulá.

4. V prosinci 2016 navštívil naši továrnu významný zákazník z Malajsie, který také navštívil další továrny v Tianjinu. Vzhledem k jeho velkému objemu objednávek byla naše nabídka o pět dolarů více než ta druhá, takže jsme objednávku nedostali' Později továrna&zesilovače druhé strany nedodala zboží zákazníkům včas a s kvalitou se také vyskytly určité problémy. Podruhé nám zákazník zadal objednávku a oba jsme se spoluprací doposud velmi spokojeni.


Ostatní produkty.

Jsme nejen pro 50mm pozinkovaná ocelová trubka, ale můžeme také vyrábět mnoho dalších velikostí pro 1/2'' až 8'' a máme naši továrnu na lešení.

Vyrábíme druhy lešení jako: ringlock lešení, cuplock lešení, rámové lešení ...

Mezitím také vyrábíme příslušenství na lešení. Ocelové prkno lešení, podpěra lešení, základna zvedáku ...Informace o společnosti

.jpg

Tianjin TianYingTai (TYT) Steel Pipe Co., Ltd se nachází v Jinghai v Tianjin, který se profesionálně zabývá prodejem oceli, zpracováním oceli, skleníkovým inženýrstvím s příslušenstvím a exportem. Dosud to má zkušenosti již 15 let. Máme 13 výrobních linek pro různé druhy ocelových trubek, 10 zpracovatelských výrobních linek a 2 ekologické výrobní žárově zinkované linky. Nejen, že můžeme vyrobit 450 000 tun ocelových trubek ERW různých velikostí, ale také můžeme vyrobit hluboké zpracovatelské potrubí se 100 000 tunami. Naše roční výrobní kapacita žárově pozinkovaného ocelového potrubí je 200 000 tun, kapacita skleníkového inženýrského materiálu je 250 000 tun a dálničního sloupu a zábradlí je 200 000 tun.

.jpg

Tianjin TianYingTai dováží& Exports Trade Co., LTD je naše exportní společnost. Dosáhli jsme obchodní kapacity 60 000 tun v roce 2016. Naše výrobky jsou široce používány v zemědělství, chovu zvířat, chemickém průmyslu, strojírenství, stavebnictví, inženýrských sítích, vozidlech a dalších oborech. Našimi zákazníky jsou z Asie, Středního východu, jihovýchodní Asie, Evropské unie a dalších zemí.

.jpg

_08.jpg

Inspekce kvality:

1. Naše továrna má vlastní&„; experimentální testovací centrum GG“; Osvědčení o akreditaci laboratoře CNAS (druhý soukromý podnik, který získal tento certifikát)

2. přísně kontrolovat kvalitu. Prvním průchodem je kontrola kvality na výrobní lince, druhým průchodem je úplná kontrola kvality výroby.

3.Máme mezinárodně uznávané certifikáty, ISO, CE, LR, filipínský certifikát, také podporujeme testování třetích stran, jako SGS, BV atd.

gongchang.jpg


Balení& zásilka:

1. máme plně uzavřené, čisté a uklizené moderní logistické skladovací centrum o ploše budovy 20 000 metrů čtverečních. Může poskytnout zákazníkům skladování, balení, fakturaci a doručení. Můžeme naložit 20–25 kontejnerů jeden den. Míra přesnosti balení je 100%;

2. Vlastníme profesionální logistickou zásilku kolem více než 10 13metrových návěsů, pokud jde o efektivitu a kvalitu přepravy, abychom zákazníkům poskytli pohodlí, snížení nákladů a služby s přidanou hodnotou;

3. Z hlediska prevence nárazů, poškrábání, kráterů, zploštění, deformace trubek, dešťů atd. V ocelových trubkách byly zavedeny a přísně prováděny standardizační operace, aby byla zajištěna efektivní kvalita procesu skladování a přepravy ocelových trubek kontrolované.Hot Tags: 50mm pozinkovaná ocelová trubka, vyrobená v Číně, výrobci, dodavatelé

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit