Nejprodávanější pozinkovaná elektrická trubka pro potrubní vedení s NPT závity

Nejprodávanější pozinkovaná elektrická trubka pro potrubní vedení s NPT závity

Vysoce kvalitní a pozinkované ocelové trubky.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Nejprodávanější pozinkovaná elektrická trubka IMC se závity NPT

1. Popis výroby

názevNejprodávanější pozinkovaná elektrická trubka IMC se závity NPT
Průměr
1/2'' -4'' (DN15-DN100)
Tloušťka0,8-2,2 mm
Zinkový povlak
30-270g/m2
Povrchová úprava
Vyceněné, lakované, pozinkované, naolejované, 3PE ...
dodávka
Kontejner, hromadně
aplikace
Potrubí, nízkotlaká kapalina, voda, plyn, stavební plot ...
Čas doručení
25-35 dnů po obdržení zálohy nebo LC
Platební termín
L/C, T/T

2. Podrobný obrázek

Best Selling Galvanized Electrical Imc Conduit Pipe With NPT Threads

Best Selling Galvanized Electrical Imc Conduit Pipe With NPT ThreadsBest Selling Galvanized Electrical Imc Conduit Pipe With NPT Threads

Best Selling Galvanized Electrical Imc Conduit Pipe With NPT ThreadsBest Selling Galvanized Electrical Imc Conduit Pipe With NPT Threads


3. Továrna

.jpg

Tianjin TianYingTai (TYT) Steel Pipe Co., Ltd se nachází v Jinghai v Tianjin, který se profesionálně zabývá prodejem oceli, zpracováním oceli, skleníkovým inženýrstvím s příslušenstvím a exportem. Dosud to má zkušenosti již 15 let. Máme 13 výrobních linek pro různé druhy ocelových trubek, 10 zpracovatelských výrobních linek a 2 ekologické výrobní žárově zinkované linky. Nejen, že můžeme vyrobit 450 000 tun ocelových trubek ERW různých velikostí, ale také můžeme vyrobit hluboké zpracovatelské potrubí se 100 000 tunami. Naše roční výrobní kapacita žárově pozinkovaného ocelového potrubí je 200 000 tun, kapacita skleníkového inženýrského materiálu je 250 000 tun a dálničního sloupu a zábradlí je 200 000 tun.

.jpg

Tianjin TianYingTai dováží& Exports Trade Co., LTD je naše exportní společnost. Dosáhli jsme obchodní kapacity 60 000 tun v roce 2016. Naše výrobky jsou široce používány v zemědělství, chovu zvířat, chemickém průmyslu, strojírenství, stavebnictví, inženýrských sítích, vozidlech a dalších oborech. Našimi zákazníky jsou z Asie, Středního východu, jihovýchodní Asie, Evropské unie a dalších zemí.


4. Laboratoř

实验室照片.png

Inspekce kvality:

1. Naše továrna má vlastní&„; experimentální testovací centrum GG“; Osvědčení o akreditaci laboratoře CNAS (druhý soukromý podnik, který získal tento certifikát)

2. přísně kontrolovat kvalitu. Prvním průchodem je kontrola kvality na výrobní lince, druhým průchodem je úplná kontrola kvality výroby.

3.Máme mezinárodně uznávané certifikáty, ISO, CE, LR, filipínský certifikát, také podporujeme testování třetích stran, jako SGS, BV atd.


6.Naše služba

Pět slibů:

1. Kvalita: Přísně kontrolujte kvalitu prostřednictvím tří úrovní. První úroveň, test kvality na výrobní lince. Druhá úroveň, test kvality během skladování. Třetí úroveň, test kvality před načtením.

2. Včasnost: 24 hodin online. Poskytujte zákazníkům konzultační a cenové služby po celou dobu.

3. Volnost: Striktně dodržujte zákaznický standard, abyste zajistili rozsah tolerance a splnili požadavky zákazníka'

4. Integrita: Pokud si zákazník stěžuje na kvalitu produktů, bude s ním naše společnost aktivně spolupracovat při řešení problému. Pokud je to odpovědnost naší společnosti, poneseme odpovídající odpovědnost a náhradu.

5. dlouhověkost: navázat dobrý dlouhodobý vztah se zákazníky.


7. Kontaktní informace

Skype / WhatsApp / Facebook / Wechat: +86 15822893467

E-mail: kay@tytgg.com.cn

名片1.jpg

Hot Tags: nejprodávanější pozinkované elektrické imc potrubí s npt závity, vyrobené v Číně, výrobci, dodavatelé

Dotaz

You Might Also Like