Materiál lešení Pozinkovaná kulatá ocelová trubka

Materiál lešení Pozinkovaná kulatá ocelová trubka

Představení výrobku. Pozinkovaná potažená ocelová trubka, rozdělená na žárově pozinkované ocelové trubky a pre-pozinkované ocelové trubky, zinková vrstva žárově pozinkovaná je silnější, může dosáhnout 650 g / m2, rovnoměrnost povlaku, silná přilnavost, dlouhá životnost atd. Náklady na pozinkovaná ocel ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

1. Úvod k produktu

Pozinkovaná potažená ocelová trubka, rozdělená na žárově pozinkované ocelové trubky a pre-pozinkované ocelové trubky, zinková vrstva žárově pozinkovaná je silnější, může dosáhnout 650 g / m2, rovnoměrnost povlaku, silná přilnavost, dlouhá životnost atd. Náklady na předem pozinkovaná ocelová trubka je nižší, povrch je velmi hladký, její odolnost proti korozi je špatná než žárově pozinkovaná trubka.

Primární aplikace.

Často se říká, že pozinkovaná ocelová trubka se používá hlavně k dopravě plynu, topení, komerční výstavbě, například k ekologickému provozu atd., Nyní není vhodná k přepravě vody.


2. Obrázky produktu


product features

pre-galvanized pipepre-galvanized pipe


3. Balení& Lodní doprava

delivery

4. Informace o společnosti

Tianjin Tian Ying Tai Steel Pipe Co., Ltd je jedním z největších výrobců ocelových trubek již 16 let.

Naše hlavní a oblíbené produkty jsou s vámi sdíleny. (Pozinkovaná ocelová trubka a černá ocelová trubka / kulatá a hranatá)

1) Zaměření na pole ocelových trubek s 16letou zkušeností.

2) S 19 výrobními linkami vychází z různých mezinárodních standardů

3) Kromě velkého množství výroby je k dispozici také přizpůsobená objednávka.

mill3_033_07company introductionHot Tags: Materiál lešení Pre-pozinkované kulaté ocelové trubky, vyrobené v Číně, výrobci, dodavatelé

Dotaz

You Might Also Like