Pozinkované železné kulaté trubky pro plot

Informace o produktu: Pozinkované železné kulaté trubky je druh pre-pozinkované trubky, to také může být nazýván gi potrubí. Pozinkovaná železná kulatá trubka má tři funkce, jak je uvedeno níže: 1) Tloušťka je malá, od 0,6 mm do 2,2 mm. 2) Zinek povlak společného pozinkované železné kulaté trubky nebude vysoká, to ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Informace o produktu:

Pozinkované železné kulaté trubky je druh pre-pozinkované trubky, to také může být nazýván gi potrubí. Pozinkovaná železná kulatá trubka má tři vlastnosti, jak je uvedeno níže:

1) Tloušťka je malá, od 0,6 mm do 2,2 mm.

2) Zinkový povlak běžné pozinkované železné kulaté trubky nebude vysoká, obvykle mezi 30-40g /㎡.If chcete vyšší, mohlo by to být vyrobeno jako vaše požadavky.

3) Životnost nebude dlouhá, kolem 1 roku. Samozřejmě, mělo by to podle prostředí.

Vítejte v naší továrně!

 41

55


 

Aplikace produktu

Pozinkované železné kulaté trubky by mohly být použity v mnoha oblastech, jako je zemědělský skleník, sportovní vybavení, silniční plot, základní stavební materiál a tak dále.

Samozřejmě, různé pole bude mít nějaký rozdíl v některých aspektech. Pro skleník a plot, někdy, zákazník potřebuje vyšší zinkový povlak.a pro skleník, zákazník potřebuje dobré ohýbání.

Takže bych rád doporučil, aby zákazník musel poslat všechny žádosti k nám, pak bychom mohli zkontrolovat správné náklady. A také vám dáme několik návrhů.

IT_K%)Z_K_}HD28Z6CEXJQK.png

Sportovní vybavení

JQ_FGSD[B)I9LEY@GPSW)$Y.png

Podpora solárních panelů

N5L3[A)K]BKW]75D`P6{{[6.png

Základní stavební materiál

 

Produktu

 

Naše továrna má vlastní "experimentální testovací centrum". Certifikát akreditace laboratoře CNAS (druhý soukromý podnik pro získání tohoto certifikátu)

2.Control kvalita přísně. První průchod je kontrola kvality na výrobní lince,Druhý průchod je úplná kontrola kvality výroby .

3.Máme mezinárodně uznávané certifikáty, ISO, CE, LR, filipínský certifikát, také podporují testování třetích stran, jako SGS, BV, ect.

Hot Tags: pozinkované železné kulaté trubky pro plot, vyrobené v Číně, výrobci, dodavatelé

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit