Hot Gi potrubí kulaté sekce

Hot Gi potrubí kulaté sekce

teplé trubky GI kruhového průřezu ~ TYT se zavazuje k dlouhodobému vývoji, vytváření vysoce kvalitních výrobků a služeb. Máme dlouholeté dodavatele spolupráce se stejnou snahou o kvalitu a servis, stabilitu a sílu, jako je HaiGang, DeRun. Snažíme se maximalizovat konzistenci a stabilitu ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

teplé trubky gi kruhového průřezu

hot gi pipes of round section.jpg


~ TYT se zavazuje k dlouhodobému rozvoji, vytváření vysoce kvalitních produktů a služeb. Máme dlouholeté dodavatele spolupráce se stejnou snahou o kvalitu a servis, stabilitu a sílu, jako je HaiGang, DeRun. Snažíme se maximalizovat konzistenci a stabilitu materiálů společně s vzhledem výrobku a vnitřní kvalitou.

~ Zink Coating: Můžeme uspokojit individuální potřeby zákazníků až do 280g / m².

(1) zinkový drát o vysoké čistotě s obsahem 99,99% zinku.

( 2) Průměr zinkového drátu je tlustý až 1,5 mm, což může zaručit vliv zinku na svařování.

Zkoušení odolnosti proti korozi soli v mlze může udržovat minimálně 8 hodin bez koroze.

 

Na pasivačním procesu máme vlastní patent na vynález, ---- Pasivací tekutý automatický postřikovací systém pro galvanizované ocelové trubky, který zajišťuje, že pasivační kapalina může být rovnoměrně připevněna na pozinkovaných ocelových trubkách. Má vysokou účinnost při pasivaci a krásný vzhled.

(1) Máme plně uzavřené, čisté a uklizené moderní logistické skladovací centrum , které pokrývá plochu 20 000 metrů čtverečních. Umožňuje poskytovat jednorázovou službu pro skladování, balení, vyúčtování a dodávku sérií pozinkovaných trubkových výrobků pro zákazníka . Kapacita balení je 20-25 kontejnerů denně , míra přesnosti balení může dosáhnout 100%;

(2) Z hlediska zabránění nárazům z ocelových trubek , poškrábání, kráterům, zploštění, deformaci trysek, dešťovému zatížení apod. Prostřednictvím skladovacího prostředí, výběru spárové podložky, stohování produktu, vykládky a nakládky apod. Všechno to staví   aby byly zajištěny standardizované operace a přísná implementace   kvalitu skladování a přepravy .

Tam je stavební plocha 19.000 metrů čtverečních, a moderní hluboké zpracování dílny, které mohou dodávat následující s, dělat závit na spojky uvnitř i venku, olejování, stříkání barvy, řezání , ohýbání, smršťovací otvor, obalování a další hluboké procesní služby pro ocelové trubky.

 

kontaktní osoba arya@tytgg.com.cn

TEL: 8618722176073 
Hot Tags: hot gi trubky kulatých průřezů, vyrobené v Číně, výrobci, dodavatelé

Dotaz

You Might Also Like