Velikost měkké ocelových trubek

Velikost měkké ocelových trubek

Mild-ocel-trubka-velikost Tianjin tianyingtai Steel Pipe Co, sro byla založena v lednu 2001, společnost se nachází v čínské ocelové výrobní základny, Jinghai kraj ekonomického rozvoje zóny Tianjin města. Na východ od Tianjin přístav a Tianjin mezinárodní letiště, západně od Jinghu železnice, ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Mírné ocelové trubky

Tianjin tianyingtai Steel Pipe Co, sro byla založena v roce 2001 leden, společnost se nachází v čínské ocelové výrobní základny, Jinghai kraj ekonomického rozvoje zóny Tianjin města. Východně od přístavu Tianjin a mezinárodního letiště Tianjin, západně od železnice Jinghu, dálnice Peking-Fuzhou, geografická poloha je vynikající, dopravní dostupnost je výhodné, má dobré obchodní prostředí.

Tianyingtai ocelové společnosti hlavní produkty: pozinkované pásové ocelové trubky, svařované trubky, pozinkované trubky, spirálové trubky, obdélníkové trubky a atd .. Společnost vždy dodržovat kvalitu první, zákazník první servis. Společnosti v přísném souladu s normou ISO9001-2008 zavedla systém řízení jakosti, od výzkumu a vývoje, nákupu surovin, výroby, kontroly testování, dopravy až po prodejní služby za účelem vytvoření souboru perfektního systému řízení. Ve snaze zlepšit úroveň řízení a více zaměření na spokojenost zákazníků poskytujeme zákazníkům kvalifikované a uspokojivé produkty a nadále pokrýváme poptávku zákazníků.

Kéž naši významní zákazníci ruku v ruce a společný vývoj .

 49.jpg

image.jpg

Hot Tags: měkké ocelové trubky velikosti, vyrobené v Číně, výrobci, dodavatelé

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit