Ocelová trubka s dutým profilem

Ocelová trubka s dutým profilem

ms trubka dutý profil ocelová trubka / čtvercová ocelová trubka černá mírná čtvercová trubka dutý profil Balení& Přeprava černá dutá trubka z měkké čtvercové trubky Informace o společnosti Černá dutá trubka z měkké ocelové trubky Tianjin tianyingtai Steel Pipe Co., Ltd. byla založena v lednu 2001, ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

dutá ocelová trubkamaterial listúhořproduct size

Balení& Lodní doprava


Black RHS 105.jpg

Informace o společnosti


Tianjin tianyingtai Steel Pipe Co., Ltd. byla založena v lednu 2001, společnost se nachází v Číně' s výrobní základnou oceli, Jinghai County hospodářský rozvoj zóny Tianjin city. Východně od přístavu Tchien-ťin a mezinárodního letiště Tchien-ťin, západně od železnice Jinghu, dálnice Peking-Fu-čou, zeměpisná poloha je lepší, provoz je pohodlný, má dobré podnikatelské prostředí.

Tianyingtai ocelářské společnosti hlavní produkty: ocelové trubky z pozinkovaného pásu, svařované trubky, pozinkované trubky, spirálové trubky, obdélníkové trubky atd. Společnost vždy dodržuje kvalitu jako první, první zákaznický servis. Společnosti v přísném souladu s normou ISO9001-2008 zavedly systém řízení kvality, od výzkumu a vývoje, nákupu surovin, výroby, kontroly testování, dopravy až po poprodejní služby, aby vytvořily soubor dokonalého systému řízení. Ve snaze zlepšit úroveň řízení a více se zaměřit na spokojenost zákazníků poskytujeme zákazníkům kvalifikované a uspokojivé produkty, nadále uspokojujeme požadavky zákazníků.


Zobrazit produkt


hollow section steel pipe

hollow section steel pipe

hollow section steel pipe


Hot Tags: duté ocelové trubky vyrobené v Číně, výrobci, dodavatelé

Dotaz

You Might Also Like