Vodní trubka Ss400

Vodní trubka Ss400

Vodní trubka je vyrobena ze žárově pozinkovaného ocelového potrubí. Povlak zinku je 220 g / ㎡-250 g / ㎡. Může trvat 5-10 let.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Informace o výrobě

název Vodní trubka ss400
Tloušťka stěny 1,0-9,5 mm
Délka jako požadavku zákazníka
Povrchová úprava Pozinkováno / galvanizováno za tepla
Zinkování 40g / ㎡-500g / ㎡
Materiál Q 195 Q235 Q345 SS400 nebo jako požadavek zákazníka
Konec Normální nebo se závitem se spojkou
MOQ běžná velikost 1 tuny, speciální velikost 10-20 tun
Čas doručení za 20-40 dní
Platební podmínky T / T LC

Test mletí na vodní trubku

Technické požadavky


1. Značka a chemické složení.


Ocelová deska a chemické složení galvanizované ocelové trubky musí odpovídat značce a chemickému složení černé trubky použité v GB / T3092.


2. Způsob výroby


Způsob výroby černé trubky (svařování nebo svařování pecí) zvolí výrobce. Metoda žárové zinkování je přijata.


3. Závit a trubkový spoj.


(a) potrubí z pozinkované oceli se závitem, závitem by mělo být po zinkování. Závit by měl odpovídat YB 822.


b) spoje ocelových trubek musí odpovídat ustanovením YB 238; Spojení z tvárné litinové trubky musí odpovídat ustanovením YB 230.


4. Mechanické vlastnosti ocelových trubek před galvanizací by měly vyhovovat normě GB 3092.


5. Rovnorodá galvanizovaná ocelová trubka se zkouší na jednotnost pozinkované vrstvy. Vzorky ocelové trubky byly impregnovány 5krát v roztoku síranu měďnatého bez zčervenání (mědi).


6. Zkušební zkouška ohýbání za studena se provádí zkouškou ohybového ohybu, která nepřesahuje 50 mm pozinkovanou ocelovou trubku. Úhel ohybu je 90 °, poloměr ohybu 8x. Pokud není test plněn plničem, měl by být svar umístěn na vnější nebo horní část směru ohybu. Po testu by se neměly objevovat praskliny a zinkování.


7. Test tlaku vody by měl být proveden v černé trubce a namísto testu tlaku vody by se měl použít test vířivých proudů. Zkušební tlak nebo zkouška vířivými proudy musí být v souladu s GB 3092. Mechanická vlastnost oceli je důležitým indexem pro zajištění konečného výkonu oceli.


Mechanické vlastnosti


1) pevnost v tahu (sigma b): v procesu vykreslování vzorku ve snapu nejsilněji (Fb), vydělený vzorkem původní plochy průřezu (So) (sigma), označovaný jako tah síla (sigma b), jednotky N / (MPa). Označuje maximální odolnost kovových materiálů proti poškození při tahové síle. Ve vzorci: Fb - nejsilnější síla při vytažení a rozbití vzorku, N (Newton); Takže - původní plocha průřezu vzorku, mm2.


Bod (y) výnosu: kovový materiál s fenoménem výtěžku, který se nezvyšuje v tahovém procesu (zůstává konstantní) a může pokračovat v prodlužování napětí v bodě výtěžku. Pokud se síla snižuje, měly by být rozlišeny horní a dolní mezní hodnoty. Výtěžnost je N / mm2 (MPa). Horní mez výnosu (su): maximální napětí před první sestupnou silou vzorku; Nižší bod (y) prokliku: minimální namáhání ve fázi výtěžku, pokud se nepřihlíží k počátečnímu přechodnému účinku. Ve vzorci: Fs - mezní síla (konstantní), N (Newton) Tak - původní průřezová plocha vzorku, mm2.


Index tvrdosti: schopnost kovového materiálu odolávat tvrdému povrchu, tzv. Tvrdosti. Podle zkušební metody a použitelného rozmezí lze tvrdost rozdělit na tvrdost brinellu, tvrdost kobylky, tvrdost vickers, tvrdost skleroskopu, mikrotvrdost a tvrdost při vysoké teplotě. Existují tři druhy trubek běžně používaných pro potrubí, jako jsou bushi, Lowell a vrata.


Tvrdost Brinella (HB): s určitým průměrem kuliček z ocelových koulí nebo slinutých karbidů, s provedením povrchu zkušební síly (F) do stylu, po stanoveném časovém testu vykládky, měřením vycpání na povrchu vzorku ( L) v průměru. Tvrdost brinelu je kvocient testovací síly dělený sférickou povrchovou plochou odsazení. V případě HBS je jednotka N / mm2 (MPa).

Zobrazení fotografií

123.jpg

135468.jpg


Zobrazeno v továrně

weyry.jpg

68.jpg

83.jpg

Inspekce kvality

电子 抗压 试验 机 (修)

化学 检测 室 .jpg

实验室 内部 全景 .jpg
Kontaktní osoba: Ann Jia

Email: king@tytgg.com.cn

Whatsapp / Wechat: +86 13820089261

Telefon: +86 18722370065
Hot Tags: vodní trubice ss400, vyrobené v Číně, výrobci, dodavatelé

Dotaz

You Might Also Like