Cuplock lešení systém

Cuplock lešení systém

Miska-typ multifunkční lešení je nový typ lešení vyvinuté na základě pokročilých spojů a příslušenství stejného typu lešení v zahraničí, v kombinaci se skutečnou situací v Číně. Miska-typ multifunkční lešení kloub má přiměřenou strukturu, jednoduchý výrobní proces, snadnou obsluhu a široký rozsah použití, a může plně splnit požadavky na výstavbu různých budov, jako jsou domy, mosty a propustky, tunely, komíny a vodní věže. Ve srovnání s jinými typy lešení, mísa-typ multifunkční lešení je nové lešení s širokými vyhlídkami na rozvoj.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Informace o výrobě

Cuplock lešení je nový typ zásuvky ocelové trubky lešení. Lešení vytvořilo ozubený sponový spoj s rychlou a snadnou montáží, stabilní a spolehlivou konstrukcí, perfektním vybavením, silnou univerzálností, velkou nosností, bezpečnou a spolehlivou, snadno zpracovatelnou, snadnou ztrátou, snadnou údržbou, široce používanou atd. Velké kroky zlepšily efektivitu práce.

Materiál:
Q235 ocel
Povrch:
1. Za tepla máčené pozinkované
2. Elektro-pozinkované
3. Malované
Velikost (kulatá):
Průměr: 48mm / 60mm Tloušťka: 2,75 mm / 3,0 mm / 3,2 mm /3,25 mm
Délka:
0,3 m - 3 m
Balení:
1. volně ložené, na obal
2. svazek s dřevěnou paletou nebo holým obalem v kontejneru.
3. jeden kontejner 20GP může načíst 1800ks až 2500ks.
Dodací lhůta:
15-25 Dní po potvrzení.
Platební lhůta:
T / T, 100% neodvolatelné L / C na viděnou.
Obchodní termín:
EXW, FOB, CIF, CFR, FCA

 

Hot Dipped Galvanized Q235 Steel Cuplock Scaffolding Types and NamesHot Dipped Galvanized Q235 Steel Cuplock Scaffolding Types and Names

Podrobné obrázky

 Hot Dipped Galvanized Q235 Steel Cuplock Scaffolding Types and Names

Funkce

1. Struktura uzlu spony mísy je přiměřená a axiální přenos síly silové tyče činí lešení jako celek v trojrozměrném prostoru, vysokou strukturální pevností, dobrou celkovou stabilitou a spolehlivým samosvorným výkonem, který může lépe vyhovět potřebám bezpečnosti konstrukce.

2. Rám lešení je flexibilní a použitelný pro širokou škálu stavebních zařízení. Může tvořit multifunkční stavební zařízení, jako je jednořadé, dvouřadé lešení, nosný rám a materiálové zvedací lešení s více velikostmi rámu a zatížení s modulem 0,6 m. Může být také použit pro rozložení křivky a může být použit na jakémkoli výškovém rozdílu. Podle různých požadavků na zatížení lze mezery držáku flexibilně nastavit.

3. Rozměry součástí lešení spony mísy jsou sjednoceny a lešení je standardizováno a standardizováno. Je vhodný pro civilní stavbu na místě. Vzhledem k tomu, že přezka mísy a tyč jsou integrovány, je zabráněno ztrátě opotřebení dílů, což je vhodné pro správu na místě.

4. Snížená intenzita práce, vysoká účinnost montáže a demontáže, nízká provozní pevnost, společná montáž a rychlost demontáže je 2-3krát rychlejší než konvenční lešení, pracovníci potřebují pouze malé kladivo k dokončení všech operací, mohou snížit intenzitu práce o 0,5krát.

5. Údržba je jednoduchá. Vzhledem k tomu, že lešení typu mísy zcela zabraňuje provozu šroubu, nedochází k snadné ztrátě dílů, součásti jsou lehké a pevné a rez není ovlivněna rezivěním. Údržba je jednoduchá a doprava je pohodlná.

6. Snížit náklady, a používat stávající spojovací-typ ocelového lešení provádět přeměnu zařízení, což výrazně snižuje náklady na obnovu.Hot Tags: cuplock lešení systém, vyrobený v Číně, výrobci, dodavatelé

Dotaz

You Might Also Like