Galvanizovaná ocelová cívka za studena válcovaného materiálu pro střešní krytinu

Galvanizovaná ocelová cívka za studena válcovaného materiálu pro střešní krytinu

Pozinkovaná cívka je ponořena do zinkové lázně roztaveného kovu, aby se na povrch přilepila pozinkovaná ocelová deska. V současné době je vyráběna hlavně procesem kontinuálního galvanizování, to jest, že svitková ocelová deska je nepřetržitě ponořena do zinkované pokovovací nádrže, aby se vytvořila pozinkovaná ocelová deska; legovaný ocelový plech legované oceli.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Představení produktu

Pozinkovaná cívka je ponořena do zinkové lázně roztaveného kovu, aby se na povrch přilepila pozinkovaná ocelová deska. V současné době je vyráběna hlavně procesem kontinuálního galvanizování, to jest, že svitková ocelová deska je nepřetržitě ponořena do zinkované pokovovací nádrže, aby se vytvořila pozinkovaná ocelová deska; legovaný ocelový plech legované oceli. Tento ocelový plech je také vyráběn žárem, ale hned po jeho vyjmutí se ohřeje na teplotu přibližně 500 ° C, čímž vznikne slitinový povlak zinku a železa. Tento pozinkovaný válec má dobrou adhezi a svařitelnost povlaku.

6


Vady a možné problémy

Hlavně: vrhání, poškrábání, pasivační skvrny, částice zinku, silné hrany, pruhy vzduchových nůžek, poškrábání nožem, vystavená ocel, vměstky, mechanické poškození, špatný výkon na oceli, vlnová hrana, vzpěr, , rolování, atd.

Hlavní příčiny odštěpení vrstvy zinku jsou: oxidace povrchu, směs křemíku, studená emulgovaná emulze je příliš znečištěná, NOF oxidační atmosféra a rosný bod ochranného plynu je příliš vysoký, poměr vzduch-palivo je nepřiměřený, průtok vodíku je nízký, aerobní infiltrace v peci , ocelová páska Teplota varu je nízká, tlak v sekci RWP je nízký, sání dveří pece je nízké, teplota NOF je nízká, olej není odpařován, obsah hliníku zinkový hrnec je nízký, rychlost jednotky je příliš rychlá, redukce je nedostatečná a kapalina zinku zůstává. Čas je příliš krátký a pokovování je příliš tlusté.

Bílá hrdza a černé skvrny jsou způsobeny tím, že tmavé skvrny jsou tvořeny další oxidací bílého rezu.


Hlavní příčiny bílé rezy jsou:


(1) špatná pasivace, nedostatečná nebo nerovnoměrná tloušťka vrstvy pasivace;


(2) Povrch není naolejovaný ani na zbytkové vlhkosti na povrchu pásu;


(3) Povrch pásky obsahuje vlhkost při navíjení;


(4) pasivace není zcela vysušená;


(5) mokré nebo deštivé během přepravy nebo skladování;


(6) Doba skladování hotového výrobku je příliš dlouhá;


(7) Pozinkovaný plech je v kontaktu s nebo skladován společně s jinými korozními látkami, jako je kyselina a alkálie.


Hotový výrobek může být v knihovně skladován až tři měsíce, aby se zabránilo nadměrné oxidaci při skladování.


Hot Tags: pozinkovaná ocelová cívka za studena válcovaný materiál pro střešní krytiny, vyrobená v Číně, výrobci, dodavatelé

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit