Železné a ocelové cívky Plné tvrzené válcované ocelové cívky

Železné a ocelové cívky Plné tvrzené válcované ocelové cívky

Základní definice barevné vrstvy je barevně potažená ocelová deska, která je předem ošetřena žárově pozinkovanou ocelou, pozinkovanou hliníkovou zinkovou deskou, pozinkovanou ocelovou deskou a tak dále. Po chemické konverzii se produkt, který je potažen jedním nebo více organickými povlaky na povrchu a pak pečen, ztuhl.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

A   BAREVNÉ ZNALOSTI

Základní definice barevné vrstvy je barevně potažená ocelová deska, která je předem ošetřena žárově pozinkovanou ocelou, pozinkovanou hliníkovou zinkovou deskou, pozinkovanou ocelovou deskou a tak dále.

Po chemické konverzii se produkt, který je potažen jedním nebo více organickými povlaky na povrchu a pak pečen, ztuhl.

Baosteel má v současné době 3 sady barevných povlaků z ocelových plechů, jeho úroveň zařízení je v Číně vedoucím postavením a jednotka přijímá dva způsoby natírání a dva pečení. No.1 barevná lakovací jednotka

Roční výrobní kapacita činí 220 tisíc tun a druhá jednotka barevného povlaku má roční výrobní kapacitu 170 tisíc tun a tříbarevná lakovací jednotka má roční kapacitu 150 tisíc tun.

Barevný potahovaný plech Baosteel je široce používán v oblasti stavebnictví, domácích spotřebičů, nábytku a dalších průmyslových odvětvích díky vynikajícímu tvarovatelnosti, trvanlivosti a barevným barvám.


B BAREVNÉ NÁPOJE

1. Podle substrátu je rozdělena na žárové zinkování, barevný povlak, hliníkový zinkový nátěr, pozinkovaný barevný nátěr a barevný povlak za studena válcovaný.

2. Podle povlaku: běžný polyesterový povlak, polyester s povlakem z křemíku s vysokou odolností vůči povětrnostním vlivům, polyesterová povrchová úprava, fluorokarbonová vrstva

3. Podle původu: importovaný barevný nátěr, domácí barva


C BAREVNÝ PODKLAD

1. žárově pozinkovaný podklad: obsah zinku Z12 Z18 Z25 Z27

2. substrát zinku z hliníku: obsah zinku je 55% 5%, obsah zinku je AZ150 AZ100 AZ50.

3. pozinkovaný substrát; povrch - P - M

4. studený válcovaný podklad


D VÝROBKY SHOW


E KONTAKT


Eric Zhang

E-mail: eric@tytgg.com.cn

MB / Whatsapp / Wechat: +86 159-00393569

QQ: 393315557

Hot Tags: železa a oceli cívky plné tvrdá válcované za studena ocelové cívky, vyrobené v Číně, výrobci, dodavatelé

Dotaz

You Might Also Like