8 inch uhlíkové ocelové potrubní tvarovky

8 inch uhlíkové ocelové potrubní tvarovky

8 palců uhlíkové oceli potrubních tvarovek firmy certifikát továrně Tianjin tianyingtai Steel Pipe Co., Ltd. byla založena v lednu 2001, společnost se nachází v čínské oceli výrobní základny, Jinghai County hospodářský rozvoj zóny Tianjin city. Východně od přístavu Tianjin a Tianjin...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

8 inch uhlíkové oceli potrubní tvarovky


blob.png


Firemní certifikát


微信图片_20180329153659.jpg


Továrna

Tianjin tianyingtai Steel Pipe Co., Ltd. byla založena v lednu 2001, společnost se nachází v čínské oceli výrobní základny, Jinghai County hospodářský rozvoj zóny Tianjin city. Na východ od Tianjin přístav a mezinárodní letiště Tianjin, západně od železnici dvě, Peking-Fuzhou Expressway, zeměpisná poloha je vynikající, provoz je výhodné, má dobré podnikatelské prostředí.

Tianyingtai ocelářskou společnost hlavní produkty: pozinkovaná pásová ocel trubky, svařované trubky, pozinkované potrubí, spirálové potrubí, čtyřhranné potrubí a atd... Společnost musí dodržovat kvalitu první, zákazník první služby. Společnosti v souladu s ISO9001-2008 standard zavedený systém řízení jakosti, výzkumu a vývoje, nákupu surovin, výrobě, testování řízení, dopravu až po prodeji služeb stanovit soubor dokonalého systém řízení. Ve snaze zlepšit úroveň řízení a větší důraz na spokojenost zákazníka zajištění kvalifikované a vyhovující produkty pro zákazníky, i nadále splňovat požadavky zákazníků.

Může zákazníkům rozlišující ruku v ruce a společný rozvoj
.
tyt.jpg


Manažer prodeje:Arya@tytgg.com.cn

Mobil: +8618409426334

+8618722176073

Hot Tags: 8 inch uhlíkové oceli potrubních tvarovek, vyrobené v Číně, výrobci, dodavatelé

Dotaz

You Might Also Like