ERW svařovaná černá ocelová trubka pro stavební materiál

ERW svařovaná černá ocelová trubka pro stavební materiál

Profil společnosti Tianjin Tianyingtai Steel Pipe Co, Ltd je profesionální výrobce se specializuje na svařované trubky, pozinkované ocelové trubky, lešení a další výrobky pro více než deset let. Nacházíme se ve východním pobřežním městě v Číně. Máme 9 výrobních linek pro různé druhy oceli ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

profil společnosti


Tianjin Tianyingtai Steel Pipe Co, Ltd je profesionální výrobce specializující se na svařované trubky, pozinkované ocelové trubky, lešení a další výrobky pro více než deset let. Nacházíme se ve východním pobřežním městě v Číně. Máme 9 výrobních linek pro různé druhy ocelových trubek, 10 zpracovatelských výrobních linek a 50 sad zařízení pro ocelářský výrobek. Přijmeme vědecké řízení a silnou technickou sílu a získali certifikát ISO 9001.

Postavili jsme dlouhodobý obchodní vztah se zákazníky z různých zemí. V roce 2013 jsme dosáhli kapacity 30000 tun. Protože máme vlastní továrnu. Věříme, že můžeme nabídnout nejvíce konkurenceschopné ceny a nejlepší služby.


Základní informace o produktu

za tepla válcované ocelové cívky z černé čtvercové ocelové trubky Tianjin tovární ceny

Kontrola kvality:

Za účelem poskytovat vysoce kvalitní výrobky našim zákazníkům, Naše společnost má všechny druhy profesionální kvality v technologii testování výrobků.


za tepla válcované ocelové cívky z černé čtvercové ocelové trubky Tianjin tovární ceny
Kontaktujte nás


Jméno: Iris Zhang

E-mail: iris@tytgg.com.cn

Mobile & Whatsapp: +86 18622939671

Skype: +86 18622939671


Hot Tags: erw svařované černé ocelové trubky pro stavební materiál, vyrobené v Číně, výrobci, dodavatelé

Dotaz

You Might Also Like