ERW svařená černá ocelová trubka

ERW svařená černá ocelová trubka

Profil společnosti Tianjin Tianyingtai Steel Pipe Co, Ltd je profesionální výrobce se specializuje na svařované trubky, pozinkované ocelové trubky, lešení a další výrobky pro více než deset let. Nacházíme se ve východním pobřežním městě v Číně. Máme 9 výrobních linek pro různé druhy oceli ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

profil společnosti


Tianjin Tianyingtai Steel Pipe Co, Ltd je profesionální výrobce specializující se na svařované trubky, pozinkované ocelové trubky, lešení a další výrobky pro více než deset let. Nacházíme se ve východním pobřežním městě v Číně. Máme 9 výrobních linek pro různé druhy ocelových trubek, 10 zpracovatelských výrobních linek a 50 sad zařízení pro ocelářský výrobek. Přijmeme vědecké řízení a silnou technickou sílu a získali certifikát ISO 9001.

Postavili jsme dlouhodobý obchodní vztah se zákazníky z různých zemí. V roce 2013 jsme dosáhli kapacity 30000 tun. Protože máme vlastní továrnu. Věříme, že můžeme nabídnout nejvíce konkurenceschopné ceny a nejlepší služby.


Základní informace o produktu

za tepla válcované ocelové cívky z černé čtvercové ocelové trubky Tianjin tovární ceny

Kontrola kvality:

Za účelem poskytovat vysoce kvalitní výrobky našim zákazníkům, Naše společnost má všechny druhy profesionální kvality v technologii testování výrobků.


za tepla válcované ocelové cívky z černé čtvercové ocelové trubky Tianjin tovární ceny
Kontaktujte nás


Iris Zhang

E-mail: iris@tytgg.com.cn

Mobile & Whatsapp: +86 18622939671

Skype: +86 18622939671


Hot Tags: erw svařované černé ocelové trubky, vyrobené v Číně, výrobci, dodavatelé

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit