Žárově pozinkovaná ocelová trubka tvaru kulatého tvaru

Žárově pozinkovaná ocelová trubka tvaru kulatého tvaru

Popis výrobku Žárové zinkování je reakcí roztaveného kovu s železnou matricí za účelem vytvoření slitinové vrstvy, takže je spojen jak substrát, tak povlak. Potrubí pro galvanické zinkování se vyrábí ocelovým potrubím, které odstraňuje oxid železa na povrchu ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

popis produktu

Žárové zinkování je reakce roztaveného kovu s železnou matricí, aby se vytvořila slitinová vrstva, takže se spojuje jak substrát, tak povlak. Potrubí pro galvanizaci za tepla se provádí vyčištěním ocelových trubek, aby se odstranil oxid železa na povrchu ocelových trubek. Po moření se promyje chloridem amonným nebo vodným roztokem chloridu zinečnatého nebo chloridem amonným a zředěným roztokem chloridu zinečnatého a poté do horké ponorné lázně.

Trubka z pozinkovaného ocelového žáru je ocelová potrubní matrice a roztavená koupelová komplexní fyzikální a chemická reakce, vytváření korozivzdorné struktury vrstvy zinko-železné slitiny. Slitina ze slitiny a čistá zinková vrstva, integrace těla z ocelových trubek, trubka z galvanizovaného ocelového žáru s rovnoměrným povlakem, silná přilnavost, dlouhá životnost a další výhody.

22.jpg8.png


Specifikace


WT 2.2-3.5mm, může být větší, jak požaduje zákazník
Délka 1-12m, podle požadavků zákazníků je zásoba 6m
Vnější průměr 20-219 mm
Materiál Q195, Q215, Q235
Zinkování 220g / m2 nebo podle požadavků zákazníků
Technika Svařované / ERW / Tažené za studena
roční produkci

200 000 tun

Obchodní podmínky FOB, C & F, CIF, EXW
Platební podmínky TT vklad + BL kopie / LC nebo 100% LC při pohledu

1.jpgHot Tags: žárově pozinkované ocelové trubky kulatého tvaru, vyrobené v Číně, výrobci, dodavatelé

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit