Potrubí Gi Hot-dip

Potrubí Gi Hot-dip

Specifikace produktu Výrobní vlastnosti 1. Náklady na zpracování jsou nízké: náklady na galvanické zinkování pro antikorozní materiál jsou nižší než náklady na nátěry. 2. Trvanlivost: V příměstském prostředí může být standardní žárově zinkovaná tloušťka odolná proti korozi udržována po dobu více než 50 let bez ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Specifikace produktu

WT 0,6-2,2mm, může být větší, jak vyžaduje zákazník
Délka 4-12m, podle požadavků zákazníků je zásoba 6m
Vnější průměr 20-219 mm
Materiál Q195, Q345, Q235
Zinkování 220g / m2 nebo podle požadavků zákazníků
Technika Svařované / ERW / Tažené za studena
roční produkci

200 000 tun

Obchodní podmínky FOB, C & F, CIF, EXW
Platební podmínky TT vklad + BL kopie / LC nebo 100% LC při pohledu

11.jpg

1.jpg

Výrobní funkce

1. Náklady na zpracování jsou nízké: náklady na pozinkování za tepla proti povětrnostním vlivům jsou nižší než ostatní nátěry.

2. Trvanlivost: V příměstském prostředí může být standardní žárově zinkovaná tloušťka odolná proti korozi zachována po dobu více než 50 let bez opravy; v městských nebo pobřežních oblastech může být standardní žárově zinkovaná vrstva odolná proti korozi zachována po dobu 20 let bez nutnosti opravy.

3. Dobrá spolehlivost: pozinkovaná ocel a ocel je kombinací metalurgie, stává se součástí povrchu oceli, životnost nátěru je spolehlivější.

4. Silná houževnatost: galvanizovaná vrstva vytváří speciální metalurgickou strukturu, tato konstrukce dokáže odolat přepravě a mechanickému poškození.

5. Komplexní ochrana: Každá část pokovování může být pokovena zinkem, dokonce i v depresi, ostrými rohy a skrytým místem lze plně chránit.

6. Úspora času a úsilí: proces galvanizace, než je jiný způsob nátěru, je rychlejší a může se vyhnout barvení místa po požadované době instalace.

7. Počáteční nízká cena: Obecně platí, že náklady na zinek za tepla než na jiný ochranný povlak jsou nižší, důvod je velmi jednoduchý, jiné ochranné nátěry, jako je písková barva, jsou procesy náročné na pracovní sílu, zatímco žáruvzdorný zinek proces je vysoká Mechanizovaná, těsně řízená konstrukce továrny.

8. Test je jednoduchý a vhodný: vrstva zinku pro žáru může být pro testování vizuální a jednoduchá nedestruktivní tabulka tloušťky povlaku.

9. Spolehlivost: Specifikace žáruvzdorného zinku je obecně v souladu s normou BS EN ISO 1461, která omezuje minimální tloušťku vrstvy zinku, takže období a výkonnost proti korozi je spolehlivá a předvídatelná.

Aplikace produktů

1M (E1 $ EKDYB515DQ {HQX% ZU.png

9RQ5QU @ 3% ~ ~ R [C] CS {EO_6.png

(1) Obvykle se může používat v konstrukčních konstrukcích, jako je příslušenství na lešení.

(2) Může být použit v zemědělském skleníku.

(3) Sportovní vybavení, dálnice.

(4) Chemický průmysl, stroje, pomůcky


Hot Tags: hot-dip gi potrubí, vyrobené v Číně, výrobci, dodavatelé

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit