Pozinkovaná plechová ocel

Pozinkovaná plechová ocel

Pozinkovaný plech je ocelová deska s povrchem zinku. Galvanizace je ekonomická a účinná protikorozní metoda, která se v tomto procesu používá v přibližně polovině světové produkce zinku.
Chat teď

Podrobnosti o produktu


KLASIFIKACE

Pozinkovaná ocelová deska je rozdělena do ORDINARY ELECTROLYTIC PLATE a RESISTANT ELECTROLYTIC PLATE .


ZPRACOVATELNÁ PÁSKA FINGERPRINT dodává zpracování otisků prstů na bázi běžného elektrolytického plechu a odolává potu. Obvykle se používá v částech, které nemají žádnou úpravu a stupeň oceli je SECC-N.

ORDINÁRNÍ ELECTROLYTICKÁ NÁŘADÍ se dělí také do fosfátovací desky a pasivační desky. Fosfátování se běžně používá a ocelový stupeň je SECC-P, běžně známý jako materiál P. Pasivační deska je rozdělena na olej a bez oleje.

Například:

Žárově pozinkovaná ocelová deska (SGCC) s pozinkovaným ocelovým plechem (SECC) má přednosti, SECC ohybovou sekci a houževnatost, SGCC je mnohem lepší! Kvalitní podvozek obvykle přijímá pozinkované ocelové plechy SECC nebo SGCC, používající stejnou barvu lesklého plechu, kovový lesk, výhody této ocelové desky mají dobrou odolnost proti korozi.

Pozinkovaný ocelový plech (SECC): jednotný šedý, hlavní import, odolnost proti otiskům prstů, vynikající odolnost proti korozi a zachování vlastností zpracování válcované desky za studena. Použije se: elektrické spotřebiče, pláště počítačů a některé dveřní panely a panely, Shanghai Baoshan ocel může být vyrobena, ale kvalita zinku vrstva je mnohem více cizí.

Žáruvzdorná ocelová deska (SGCC): ponořte se, jasně bílé, malé zinkové květy, ve skutečnosti je obtížné vidět zinkové květy, velká zinková květina samozřejmě vidí šestiúhelníkovou květinovou kousek, neexistují žádné domácí ocelárny, které by mohly produkovat vysoce kvalitní materiály, převážně dovážené ze zahraničí, Tchaj-wan chinasteel, Shengyu ocelová společnost může vyrábět dvě. Hlavní vlastnosti: odolnost proti korozi; lakovaná vlastnost; tvarovatelnost; bodová svařitelnost. Používá: velmi široké, malé domácí spotřebiče, dobrý vzhled, ale ve srovnání se SECC, jeho cena je dražší, mnoho výrobců ušetřit náklady na SECC.

Podle rozdělení zinku může velikost zinku a tloušťka vrstvy zinku vysvětlit kvalitu zinkování, čím menší je tlustší, tím lépe. Samozřejmě, nezapomeňte nechat továrnu Gane otisknout. A to může být rozlišováno jeho povlakem, jako je Z12, což představuje celkové množství 120 g / mm. Například:

Aluminized zinc plate (SGLD): jedná se o vícefázovou slitinu bohatou na hliník a bohatou na zinek. Vzhledem k vlastnostem hliníku a zinku má lepší výkon než žárově zinkovaná deska (SGCC). Hlavní vlastnosti: odolnost proti korozi, schopnost je mnohem vyšší než SGCC; odolnost vůči teplu; vedení tepla a odraz tepla; lití; svařování. Použití: na nějakém odrazném dobrém místě, jako je odrazová deska uvnitř trouby, zrcadlový reflektor. Společnost Shengyu Steel Corporation na Tchaj-wanu může být vyráběna. V Číně neexistuje žádná ocelová továrna. Cena je mnohem dražší než SGCC. Používá se obvykle žárově pozinkovaná ocelová deska (SGCC), z hliníkové zinkové desky (SGLD) je hluboký výkres, SGCE je super hluboký výkres.


SURFAVE

(1) povrchový stav: Povrchový stav pozinkovaného potahového plechu se liší v závislosti na rozdílné technologické úpravě, jako je pravidelná kousavost, jemná kousavka, hladká kousavost, žádná zinková květina a fosfátovací povrch apod. Německá norma dokonce stanoví stupeň povrchu .

(2) plechy z pozinkovaného plechu by měly mít dobrý vzhled, žádné škodlivé vady výrobků. Takový jako žádné pokovování, otvory, zlomení a spáry, přes tloušťku pokovování, poškrábání, nečistotu kyselinou chromovou, bílou rez a tak dále.

Zahraniční standardy nejsou příliš specifické na specifické vady vzhledu. Některé konkrétní vady by měly být uvedeny v objednávce v době objednávky.


PRODUKTY ZOBRAZI


af28338e83c26bd613d52b56c48c7178.jpg

KONTAKT  


Lola Chu

MB: +86 176 9561 9005

Whatsapp / Skype: +86 176 9561 9005

Wechat / QQ: 1059867063


TIANJIN TIANYINGTAI STEEL PIPE CO, LTD

TIANJIN TIANYINGTAI DOVOZY A VÝVOZY TRADE CO, LTD

Město Chadda Daqiuzhuang. Jinghai země. Tianjin. Čína


Hot Tags: pozinkované ocelové plechy vyrobené v Číně, výrobci, dodavatelé

Dotaz

You Might Also Like